Dzień Dziecka w Gniewinie za nami!
1 czerwca Centrum Kultury i Biblioteka w Gniewinie zamieniły się w miejsce pełne radości, zabawy i rodzinnej atmosfery. Frekwencja dopisała – przez całe popołudnie nie brakowało dzieci chętnie korzystających z przygotowanych atrakcji.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce, stoiska warsztatowe oraz konkursy. Najmłodsi z zaangażowaniem brali udział w przygotowanych zadaniach, a nagrodą za aktywność były m.in. wejściówki na wybrane atrakcje Wesołego Miasteczka dostępnego podczas Dni Gminy Gniewino. W programie znalazło się również „Święto Wolnych Książek”, które zachęcało do dzielenia się książkami i odkrywania nowych lektur. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, pokazując, że książka wciąż potrafi łączyć ludzi i inspirować do wspólnego spędzania czasu. Nie zabrakło również wystawy fotograficznej z warsztatów "Kultura w Domach Sołeckich - warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży" (Projekt realizowany w ramach programu Kulturalny ORLEN) oraz pokazu iluzjonisty Filipa Niezapomnisza, który przyciągnął liczną publiczność i dostarczył wielu powodów do uśmiechu.
Najważniejsze jednak były zadowolone dzieci i ich rodziny, które wspólnie spędziły czas w miłej, pełnej pozytywnej energii atmosferze. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!







