Gminna Orkiestra Dęta Gniewino oraz zespół taneczny Gwiazdki odwiedzli Sławno!

Utworzono dnia 25.05.2026

W niedzielę 24 maja Gminna Orkiestra Dęta Gniewino wraz z zespołem tanecznym Gwiazdki odwiedziła Sławno, biorąc udział w 56. Festiwalu Orkiestr Dętych. W programie wydarzenia odbyło się m.in. uroczyste otwarcie festiwalu połączone z paradą orkiestr, przemarsz uczestników do amfiteatru, koncerty orkiestr dętych, festyn integracyjny, a także strefa gastronomiczna i atrakcje dla dzieci.

Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy reprezentować Gminę Gniewino podczas takiego festiwalu, pełnego muzyki, pasji i wspaniałej atmosfery. Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie oraz wszystkim uczestnikom i publiczności za wspólnie spędzony czas. Takie chwile pokazują, jak wielką siłę ma muzyka i jak pięknie potrafi łączyć ludzi.

Serdeczne gratulacje dla naszych muzyków, mażoretek oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie wyjazdu i występu!

Utworzono: 25.05.2026